Výroční valné sezení Baráčníků ve Křenku.

Typ: ostatní
Výroční valné sezení Baráčníků ve Křenku. V sobotu 24. ledna 2009 se konalo Výroční valné sezení Baráčníků ve Křenku.

Celému sezení předcházela kulturní vložka od dětí ze základní školy v Nedomicích. Poté následoval program, na který dohlížel dráb, soused Klášterka a ve kterém rychtářka, tetička Holečková, zhodnotila mimo jiné činnost za uplynulý rok 2008, ve kterém křenečtí baráčníci obnovili svojí činnost. V průběhu sezení bylo přijato 7 nových tetiček a sousedů, kteří složili slavnostní slib. Sezení se zúčastnil rychtář 1. župy a tetičky a sousedé z Brandýsa n/L., St. Boleslavi, Vrábí, Lázně Toušeň, Sluh, Záryb, Chrástu, Vinoře, Libiše, Kostelce n/L. a Mratína. Za obec se zúčastnil starosta obce, zástupce SDH a MS ČČK. Celé odpoledne, které se velice líbilo, doprovázel hrou na harmoniku a zpěvem Josef Zahradníček.

Vytvořeno: 30. 10. 2017
Poslední aktualizace: 8. 11. 2017 23:15